DARMOWA WYSYŁKA DLA ZAREJESTROWANYCH

Blask specjalnych okazji

Blask specjalnych okazji

Kolekcja Special Moments, to dla nas zawsze wielkie wydarzenie.

Powstaje po to, by każde Wasze wyjątkowe okazje były momentem, w którym poczujecie się jeszcze piękniej. Wielkimi krokami zbliżają się świąteczne spotkania firmowe, biznesowe podsumowania roku, rodzinne bożonarodzeniowe kolacje, a to wszystko zwieńczą wymarzone sylwestrowe przyjęcia.

Przedstawiamy Wam naszą kolekcję, która niesiona elegancją głębokiej czerni, uszlachetnia klasyczne już niemal fasony Niumi. 

stylizacja na andrzejki
stylizacje na andrzejki

Niewątpliwie nie mamy pytań, na które nie ma odpowiedzi. Musimy ufać doskonałości stworzenia tak dalece, aby wierzyć, że jakakolwiek ciekawość porządku rzeczy, wzbudzona w naszych umysłach, porządek rzeczy może ją zaspokoić. Stan każdego człowieka jest rozwiązaniem w hieroglifie na te pytania, które on by postawił.

czarna sukienka z falbanką

Zaczniemy Wam opowieść o tym dropie od sukienki Ursula, która będąc jednym z najbardziej uniwersalnych modeli w tym dropie, stanie się Twoją przyjaciółką na każdą okazję, jaką Ty uznasz za tą specjalną. Gnieciony, falbaniasty dół przypominający w swej strukturze taflę papieru, sprawia, że sukienka jest projektem niepowtarzalnym, wyjątkowo kobiecym i bardzo stylowym. Ursula to idealna sukienka na wigilię firmową, ale także – założona z czarnymi nieprzezroczystymi rajstopami i monochromatycznymi dodatkami, nabierze bardziej oficjalnego charakteru. By dodać jej zadziorności, postaw na czarne prześwitujące rajstopy i ekstrawaganckie buty i torebkę jako wyjątkowe akcesoria. Tym samym stworzysz kreację, która okaże się idealna jako stylizacja na sylwestra.