DARMOWA WYSYŁKA DLA ZAREJESTROWANYCH

Powrót kolekcji Niumi Classic.

By cytować klasyczne fasony, trzeba mieć pewność, odwagę i perfekcyjny plan, który spełni się w procesie tworzenia. Nie chodzi tu o to, by wymyślić od nowa fason marynarki, czy zrekonstruować garnitur. Cała sztuka polega na tym, by niuansem, wyjątkowym detalem dodać coś od siebie i sprawić, że ten jeden szczegół nada dobrze znanemu fasonowi charakter typowy dla jednej tylko marki. Kolekcja Niumi Classic to przede wszystkim hołd dla kobiecości, elegancji i tradycji, która w modzie wytycza szlaki od lat.

Mądre korzystanie z historii mody sprawia, że proces kreacji staje się podróżą w przeszłość. Zagląda się w nią głęboko, poznaje ją i uczy od niej wszystkich najlepszych cech. Wszystko po to, by stworzyć projekt wyjątkowy. Znajomy, ale jednak wychodzący poza schemat. Przepisem na sukces może być tylko równowaga. Wyczucie balansu, który sprawia, że wsuwając marynarkę Ladyship na ramiona – nie masz wątpliwości, że to Niumi. I chcesz więcej. 

Gdy jesień daje o sobie znać po raz pierwszy, naturalną zmianą, którą podejmujemy, jest zmiana garderoby. Jest jak sygnał przekroczenia pewnej granicy. Gdzie zostawia się za sobą beztroskie zwiewne lato, a wita się z chłodem zapowiadającym nadejście nieoczekiwanego. Wtedy właśnie z pocieszeniem i odsieczą przychodzi nam znajomy, dobry klasyk. Dobrze skrojony garnitur, niczym strój superbohaterki wprowadza nas w nieznane z pewnością i odwagą.

Garnitur wielowątkowy

Marynarka Ladyship spodnie Majesty to właśnie klasyka przemyślana od nowa. Klasyka parafrazowana zgodnie z filozofią Niumi, która daje kobiecie w tym konkretnym przypadku rzecz ponadczasową, ale też odpowiednią na dziś, na dzień powszedni i wyjątkowy. Rzecz wymykającą się ramom trendów – stylową zawsze. Pierwsze modele Ladyship i Majesty pojawiły się w 2018 roku i od tamtej chwili stały się nieprzerwanie brzmiącym kanonem marki Niumi. W tym roku wrócą kolejny raz. I to w doborowym towarzystwie.

Marynarka Ladyship stała się wspólnym mianownikiem dla wielu stylizacji Niumi, które trafiły do świadomości entuzjastek języka modowego naszej marki. To z myślą o Ladyship stworzyłyśmy spodnie Demi, które budują stylizację wprost odpowiadającą potrzebom specjalnych okazji, formalnych spotkań. Z drugiej strony model ten daje wolność. To zawsze Ty decydujesz, czy połączysz go w swojej stylizacji z klasycznymi szpilkami czy sneakersami.

Czerń w powracających modelach Niumi jest tak nieprzenikniona i nieokreślona, że nie pozwala zamknąć się w żadne ramy. Kolekcja Classic oswaja ją ponadczasowymi fasonami. Oprawia czerń tylko po to w ramy, by podkreślić jej atuty, elegancki vibe i ponadczasowy sznyt.

Szorty

W kolekcji Niumi Classic królują dwa modele szortów. Pierwszy z nich to szorty Heir, które dla prawdziwej Niumiholiczki są niczym znak rozpoznawczy dla samej marki. Falbaniaste, dziewczęce i zwiewne spódniczko-szorty w czarnej odsłonie to odpowiedź na potrzeby tych kobiet, które w projektach szukają bezpiecznej nuty uniwersalności. Otrzymują model bardzo, ale to bardzo charakterystyczny, a jednocześnie znajomy, bezpretensjonalny. Piękny. 

Szorty Nora przywodzą na myśl klimaty Vintage. Jeden z bardziej klasycznych modeli szortów jaki powstał, w Niumi otrzymuje wyjątkowo wytaliowany sznyt, wysoki stan, elegancki mankiet. Z odważnymi zostaną jeszcze w jesiennych stylizacjach ogrzanych otulającymi rajstopami czy getrami.

Legendarna spódnica Ida 

Ida to model, który powstał tak naprawdę wcześniej, niż marka Niumi. Był “na warsztacie” Doroty Cieszyńskiej od lat, ewoluując kolorystycznie. Podobne fasony drżały drapowaniami na całej powierzchni lub czaiły się z tyłu, by nadawać sylwetce smukły wymiar. Spódnica Ida to synteza jakiej potrzebowała kolekcja Classic. Spokojny wyraz klasycznej, seksownej ołówkowej spódnicy, zostaje wprawiony w intrygujące wibracje za sprawą logowanego lampasa Niumi. Spódnica Ida to przewartościowane pojęcie biurowej elegancji, smart casualu, oficjalnego outfitu. To wyjście poza te pojęcia i igranie z przestrzeniami dotąd nieodkrytymi. 

Potrzeba odnalezienia w modzie w każdym sezonie czegoś nowego, zakorzeniła się w naszych umysłach na dobre. Warto jednak wracać w stronę klasyki, która z mody nie wyjdzie nigdy. Zawsze będzie aktualna, bliska i niezastąpiona. Klasyka trwa nieprzerwanie. By ją odtwarzać w jesiennej aurze, trzeba delikatnie przebudzić ją z letniego snu, w którym często wycofuje się na dalszy plan.

Kolekcja Classic to wymieszanie tego, co w Niumi najlepsze. Jakość wykonania, materiał, subtelne logowane taśmy, które kochacie i ten rozpoznawalny wszędzie akcent casualowy, który dodaje dziewczyńskiej energii flagowym modelom. Podkreślamy nim kobiecość, która jest dla nas najważniejsza. Podkreślaj pewność siebie, wkraczając w jesień uzbrojona w najpiękniejsze klasyki Niumi.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *