DARMOWA WYSYŁKA I ZWROT DLA ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW 

Inspiracje

Noworoczne rozmowy Niumi

Początek Nowego Roku to zawsze czas pewnych podsumowań. Nawet, jeśli unikamy jak ognia snucia dalekosiężnych planów, to gdzieś na horyzoncie pojawiają się skromne marzenia, porównania do minionego roku, powracają wspomnienia. Postanowiłyśmy więc - uchwycić nasze ukochane Ni..

HARMONIJNY DIALOG MODY I SZTUKI.

Korespondowanie ze sobą różnych dziedzin sztuki to zjawisko dosłownie "stare jak świat". Bez wzajemnych inspiracji, przenikających się dyscyplin, tematów dzieł, czy choćby dyskutujących między sobą artystów, dzieje sztuki zapewne stanęłyby w miejscu i nadal - jeśli w ogóle byśm..

Urlop wg Niumi czyli subiektywny przewodnik toskański.

Jest takie miejsce, które inspiruje artystów, rozbudza wyobraźnię i przenosi w inny wymiar. Jeśli choć raz tam trafisz - będziesz wracać przy każdej możliwej okazji. Toskania, bo o niej mowa - chyba nie rozczarowała jeszcze nikogo. Dla nas jest wyborem nr 1. Dlatego z początkiem wakac..

Streetstyle’owe universum Niumi. Zainspiruj się!

Dziś pojecie “Stret Style” jest tak powszechne, że inspirujemy się nim, otaczamy, korzystamy z jego wpływów praktycznie podświadomie. Nie ma bez niego prezentowania kolekcji, mieszania się stylów, czy całej modowej sfery w social mediach. Trudno wytyczyć ramy mody streetstylowej, bo..

Randka w nowym stylu.

Pewnie każdego roku próbujecie odciąć się od czerwoności walentynek, twierdząc, że codziennie robicie dla swojej drugiej połówki coś miłego, spędzacie razem świetnie czas i nie potrzebujecie święta, by powiedzieć komuś “kocham”? - to cudownie! Ale skoro już jesteśmy w wiel..

Kurort, którego potrzebujesz.

Początek roku to zwykle prawdziwy rollercoaster emocji, a lista obowiązków, zadań i postanowień wydaje się nie mieć końca. Spokojnie, w styczniu polecamy zwolnić, pomyśleć o sobie i przed rozkręceniem roku na dobre - zregenerować siły. Zmiana otoczenia to zawsze dobry pomysł..