DARMOWA WYSYŁKA I ZWROT DLA ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW 

Inspiracje

Urlop wg Niumi czyli subiektywny przewodnik toskański.

Jest takie miejsce, które inspiruje artystów, rozbudza wyobraźnię i przenosi w inny wymiar. Jeśli choć raz tam trafisz - będziesz wracać przy każdej możliwej okazji. Toskania, bo o niej mowa - chyba nie rozczarowała jeszcze nikogo. Dla nas jest wyborem nr 1. Dlatego z początkiem wakacji opisujemy kilka miejsc, których będąc w tej części Włoch, nie można pominąć. 

Streetstyle’owe universum Niumi. Zainspiruj się!

Dziś pojecie “Stret Style” jest tak powszechne, że inspirujemy się nim, otaczamy, korzystamy z jego wpływów praktycznie podświadomie. Nie ma bez niego prezentowania kolekcji, mieszania się stylów, czy całej modowej sfery w social mediach. Trudno wytyczyć ramy mody streetstylowej, bo najpiękniejsze w niej jest to, że...właściwie tych ram nie ma.

Randka w nowym stylu.

Pewnie każdego roku próbujecie odciąć się od czerwoności walentynek, twierdząc, że codziennie robicie dla swojej drugiej połówki coś miłego, spędzacie razem świetnie czas i nie potrzebujecie święta, by powiedzieć komuś “kocham”? - to cudownie! Ale skoro już jesteśmy w wielkim wirze walentynkowego świętowania, dlaczego nie dać się temu ponieść?

Kurort, którego potrzebujesz.

Początek roku to zwykle prawdziwy rollercoaster emocji, a lista obowiązków, zadań i postanowień wydaje się nie mieć końca. Spokojnie, w styczniu polecamy zwolnić, pomyśleć o sobie i przed rozkręceniem roku na dobre - zregenerować siły. Zmiana otoczenia to zawsze dobry pomysł na to, by odpocząć i zmienić perspektywę patrzenia w przyszłość. Podpowiadamy gdzie w Polsce najlepiej wybrać się na weekend czy ferie zimowe.