DARMOWA WYSYŁKA I ZWROT DLA ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW 

News

Pierwsza suknia ślubna Niumi. Szyta na wymiar, specjalnie dla Ciebie.

Sukienka ślubna to dla każdej Panny Młodej jeden z ważniejszych wyborów przed organizacją wesela. Niezliczona ilość projektów powstaje po to, by dopasować się do każdej Panny Młodej, by każda z nich czuła się w dniu ślubu wyjątkowo. Niektóre dziewczyny chcą wtedy czuć się jak księżniczki, inne wolą opcje mniej formalne i luźne. O sukniach ślubnych napisano już wiele. Ale dla nas te historie piszą się od nowa - Kochane Niumiholiczki - przedstawiamy Wam projekt wyjątkowy. Oto “Dora” - pierwsza suknia ślubna marki Niumi.

Poprawiamy nastrój w trendzie Dopamine Dressing!

Ilość trendów wykluwających się na wiosnę jest z reguły tak duża, że zdarza się nam mieć trudności z wyborem tych najlepszych i w naszym stylu. Jednym z nich, aktualnym od dłuższego czasu jest tzw. “dopamine dressing”, czyli nic innego jak trend, w którym najważniejsze jest poprawienie sobie nastroju energetycznymi stylizacjami. Skąd nazwa dopamine dressing? Dopamina jest ważnym neuroprzekaźnikiem w naszym organizmie, który odpowiada za napęd ruchowy, czy procesy emocjonalne, ale co najważniejsze (choć jest to wiedza potoczna), zwana jest przekaźnikiem szczęścia i odpowiada za pozytywne emocje przesyłane do naszego mózgu. Badania prowadzone w czasie lockdownu, udowodniły, że kolory, które na siebie zakładamy mogą poprawić humor i polepszyć postrzeganie samych siebie. Niumi wiosennymi projektami w ten trend wpisuje się doskonale. Zapraszamy Cię do podróży po naszych kolorach wiosny!

Idealna sukienka na wesele - poznaj premiery Niumi

Każda z nas, przyjmując zaproszenie na wesele od pierwszego momentu zastanawia się co na siebie włoży. Nawet jeśli nie spędza Ci to snu z powiek i podchodzisz do tematu z dystansem, to nie oszukujmy się - ilekroć przypomni Ci się data wyczekiwanego wesela Twoich bliskich, to zawsze kolejną myślą jest: co założyć na wesele…?

KONKURS ZOSTAŃ NIUMI FASHION SUPPORT

Wiosna to zawsze czas zmian, nowych pomysłów i świeżej energii. Dla Niumi to moment premier i kreatywnego przypływu sił. Tegoroczna wiosna jest dla nas wyjątkowa z jeszcze jednego powodu. Zorganizowałyśmy konkurs, w którym każdy, kto kocha modę, może spełnić swoje marzenia o projektowaniu.

Premiera bluzy Heartbeat - czyli wspaniałe spotkanie w kultowym miejscu.

Kiedy przygotowujesz się do naprawdę wyjątkowego wydarzenia i chcesz, by wszyscy, którzy będą w nim brali udział, poczuli dokładnie taką samą ekscytację i przejęcie jak ty - wiesz, że wszystko musi wypaść idealnie i zgodnie z najdrobniejszym zaplanowanym szczegółem.