DARMOWA WYSYŁKA DLA ZAREJESTROWANYCH

Ogrom wdzięczności za cały 2022 rok!

Poczucie wdzięczności za najmniejsze nawet pozytywne rzeczy, potrafi nastawić motywująco, dać poczucie satysfakcji i szczęścia. Podobno warto taki “bilans wdzięczności robić każdego dnia. Jak zacząć żeby nie było tak jak z nietrafionymi postanowieniami noworocznymi? My zaczniemy od podsumowania całego roku i przyjrzymy się ile dobrego spotkało Niumi w 2022! Bo jesteśmy bardzo, ale to bardzo wdzięczne za wszystko, co się w nim wydarzyło. 

Przegląd tego, co nas spotkało i co stworzyłyśmy, zaczniemy od naszego projektu, który realizujemy od kilku lat. To projekt Unique, który powstaje przy okazji wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasza projektantka Dorota Cieszyńska tworzy na licytację niepowtarzalny model specjalnie na tę okazję. W tym roku był to niezwykła sukienka Nolita inspirowana nowojorskimi klimatami i stylem Carrie Bradshaw. Dochód z licytacji oczywiście w całości został przekazany na konto WOŚP. To dzięki Wam każdego roku możemy wspomagać fundację naszym wkładem, dając od siebie to, co potrafimy najlepiej.

Heartbeat!

Luty mija pod znakiem Walentynek. U nas również, ale i na tę okazję staramy się przygotować coś z sercem dosłownie i w przenośni. W tym roku nasza wyjątkowa bluza Heartbeat z pięknym haftowanym sercem, stała się cegiełką, z której część dochodu przekazywałyśmy fundacji Serce Dla Zwierząt. Premierą bluzy było spotkanie, na które zaprosiłyśmy nasze przyjaciółki wraz z ich czworonożnymi przyjaciółmi. To był piękny i owocny czas. Czas wypełniony inspiracjami, pomysłami o tym jak pomóc potrzebującym zwierzakom i też chwilą pokaźnej wiedzy przekazanej przez najlepszą behawiorystkę Dogadani. Ponadto – przy okazji zaprojektowałyśmy dla piesków linię ubranek Niumi. Na naszym walentynkowym spotkaniu każda z dziewczyn mogła też zaprojektować samodzielnie wdzianko dla swojego ukochanego zwierzaka.

Wiosna ach to Ty!

Wiosna to dla nas oczywiście czas przedstawienia Wam nowej kolekcji w kilku dropach, które są owocem długich przygotowań. Sukienki, bluzy, płaszcze skradły Wasze serca za co Wam serdecznie dziękujemy! Powstał jednak też wyjątkowy projekt, pierwszy w całej historii Niumi – przepiękna, nietuzinkowa suknia ślubna. O modelu “Dora” tak wypowiadała się Dorota Cieszyńska:

Kiedy projektujesz, marzenia o stworzeniu idealnej sukni ślubnej towarzyszą ci niemalże przy każdej kolekcji. Podjęłam to wyzwanie. Dora to oczywiście projekt z duszą Niumi. Jest kobieca, wygodna, ma wszyte nawet nasze charakterystyczne lamówki po wewnętrznej stronie. Wiem, że nie zawiedzie żadnej z dziewczyn, która ją wybierze i wiem, że przetańczy w niej całą noc, zapominając czasem o tym, co dzieje się wokół. Dzień wesela to przecież zapowiedź szczęśliwego życia. Niech suknia ślubna zostanie z Panną młodą i zawsze jej o tym przypomina.

Grono przyjaciół

Każdego roku staramy się jak najwięcej współpracować z wspaniałymi dziewczynami z branży modowej. Jest Was coraz więcej za co serdecznie Wam dziękujemy. Kochacie prezentować nasze modele za co jesteśmy bardzo wdzięczne! Tworzycie z nich wspaniałe stylizacje, które uwieczniacie na pięknych zdjęciach. To dla nas bardzo wielka satysfakcja. Dzięki Wam nasze wyjątkowe projekty trafiają do coraz szerszego grona wyjątkowych Klientek. Mamy nadzieję, że 2023 rok będzie w takie współprace równie (lub nawet bardziej!:)) obfity 🙂

NIUMI X DARIA ŁADOCHA

Lato 2022 upłynęło nam na przygotowaniach szczególnej premiery. Wspólnie z Darią Ładochą zaprojektowałyśmy kolekcję wyjątkowo energetycznych, soczystych modeli. Było to dla nas wydarzenie zupełnie nowe! Dałyśmy z siebie wszystko. Efekt i odbiór kolekcji przerósł nasze oczekiwania. Kolekcja Niumi X Daria Ładocha to efekt ogromu inspiracji. Charakterów, ale też tego wszystkiego, co dzieje się wokół nas. To kolekcja inspirowana kobietami, sztuką, kolorem. Modele w kolekcji zostały nazwane na cześć artystów i dzieł związanych z Pop Artem. Estetyka żywych kolorów popartowych przyświecała temu projektowi od samego początku. O całych kulisach powstawania kolekcji możecie przeczytać tutaj: https://daria.niumi.pl/

Wyjątkowa premiera odbyła się 20 września w Warszawie. Niezwykła energia eventu współgrała z wibrującymi projektami, prezentacją modeli i dynamiką ich kolorów. Warszawskie przestrzenie Mysiej 3 wypełnił bezpretensjonalny nastrój przyjacielskiego spotkania, na którym moda i pasja mieszały się z wachlarzem dobrych smaków.

Jesień hitów

Tegoroczne jesienne modele stały się hitem niemalże co do jednego. Satynowa sukienka, powrót modeli linii Classic, czy wyjątkowe bluzy okazały się Waszymi ulubionymi. Powstały też sukienka i spódnica w topowym fasonie “bombki”, które wyprzedały się w kilka dni. To była dla nas piękna jesień, która zbliżała nas do podsumowania tego niesamowitego roku. Ta kolekcja stworzyła obraz Niumi Girl. Niezależnej, pięknej kobiety, która wie czego chce i jest świadoma swojego piękna. To o to właśnie walczymy każdego dnia i tworzymy dla Was rzeczy, które pozwolą się Wam tak czuć i podkreślą Wasze indywidualne piękno.

Zima pod hasłem Endless Love!

Można powiedzieć, że rok 2023 zamykamy pewną klamrą. Rozpoczęłyśmy go wyrażając naszą miłość do wszystkich czworonożnych przyjaciół i kończymy go tym samym. W sesji prezentującej ostatnie modele wzięły udział ukochane zwierzaki Was! Naszych cudownych Klientek. Oczywiście dla psiaków również powstały wyjątkowe projekty – smycz i obroża z klasyczną logowaną taśmą Niumi. Endless Love – hasło przyświecające kolekcji jest dla nas przede wszystkim wyrazem miłości i wsparcia dla zwierzaków, które nam tą miłość okazują zupełnie bezwarunkowo.

Dziękujemy!

W tym roku minęło 9 lat od powstania marki Niumi. To wyjątkowy czas. Przemyśleń, wdzięczności, rewizji planów. Jesteśmy bardzo szczęśliwe, że ten rok należał do Niumi bezsprzecznie. Przekroczyłyśmy wiele naszych granic, odkryłyśmy nowe horyzonty, zdobyłyśmy ogromne grono nowych Klientek. Dziękujemy Wam za to, że jesteście z nami, że wierzycie w nasze projekty, jakość naszych materiałów. Wkładamy całe serce, by wszystko, co dla Was prezentujemy było po prostu najlepsze. By spełniało Wasze oczekiwania i budziło nowe marzenia o posiadaniu rzeczy wyjątkowych. Jesteśmy dumne z tego, że mamy takie wyjątkowe Klientki. Że pozwalacie nam tworzyć i snuć plany na nowe rzeczy, kolejne lata. Mamy nadzieję, że przyszły rok, w którym minie dekada od powstania marki Niumi, stanie się dla nas jeszcze lepszy, jeszcze bardziej wyjątkowy i zaskakujący od tego mijającego 2022 roku.

Dziękujemy Wam, że jesteście! Największą wdzięczność odczuwamy za to, że nie przestajecie kochać Niumi.

Wszystkiego dobrego najdroższe Niumiholiczki!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *