DARMOWA WYSYŁKA DLA ZAREJESTROWANYCH

Premiera bluzy Heartbeat – czyli wspaniałe spotkanie w kultowym miejscu.

Kiedy przygotowujesz się do naprawdę wyjątkowego wydarzenia i chcesz, by wszyscy, którzy będą w nim brali udział, poczuli dokładnie taką samą ekscytację i przejęcie jak ty – wiesz, że wszystko musi wypaść idealnie i zgodnie z najdrobniejszym zaplanowanym szczegółem.

Tym wyjątkowym wydarzeniem była premiera naszej bluzy Heartbeat. Pomysł na to spotkanie od samego początku był nietypowy. Postanowiłyśmy, że pełnoprawnymi gośćmi na wydarzeniu będą pupile naszych zaproszonych przyjaciół. Wiedziałyśmy, że musimy na organizację tego eventu wybrać miejsce, które dla wszystkich, a przede wszystkim właśnie dla naszych czworonogów będzie komfortowe, przestronne i da możliwość w każdej chwili swobodnego wyjścia na świeże powietrze. Poznański SPOT spełnił wszystkie oczekiwania pod tym kątem. Miałyśmy osobną, prywatną przestrzeń, która stała się pięknym tłem do prezentacji bluzy, pysznego lunchu i wspaniale spędzonego czasu. SPOT od lat działa na mapie Poznania, dając ogromne możliwości realizacji twoich pomysłów. Od samego początku planowania otrzymałyśmy ogromne wsparcie i spotkałyśmy się dużą otwartością na nasze koncepcje.

Charytatywne Walentynki

Dla marki Niumi takim wyjątkowym czasem każdego roku są Walentynki. To czas okazywania sobie wzajemnie miłości i celebracja dobra. My rozumiemy ten czas jako okazję, do tego, by to dobro zanieść tam, gdzie go zwyczajnie odrobinę brakuje i spróbować polepszyć los tych, którzy tego naprawdę potrzebują.

Bluza Heartbeat czyli projekt specjalny

Kilka słów o bluzie Heartbeat – królowej całego zamieszania. Bluza Heartbeat została zaprojektowana z potrzeby serca – z miłości do naszych czworonożnych przyjaciół – kotów i psów. Marka Niumi każdego roku w okolicy Walentynek organizuje akcję charytatywną, w której przekazuje zebrane środki na wybrany cel. W tym roku na nasze wsparcie może liczyć fundacja Serce dla zwierząt. Fundacja “Serce dla zwierząt” to organizacja, która wspiera bezbronne psy i koty. Te pokrzywdzone przez los, skazane na bezdomność. Fundacja szerzy wiedzę na temat ochrony praw zwierząt i prowadzi działalność adopcyjną. Przekazujemy jej 50zł z każej sprzedanej bluzy Heartbeat. Zapraszamy serdecznie do wsparcia tego pięknego przedsięwzięcia.

SPOT. i przyjaciele

Sama premiera bluzy była dla nas wydarzeniem wyjątkowym i co najważniejsze, bardzo ciepło przyjętym przez naszych gości. Zaprosiłyśmy wiele przyjaciółek naszej marki, z którymi łączy nas nie tylko miłość do mody, ale przede wszystkim do naszych czworonożnych przyjaciół. Przedstawiłyśmy bluzę światu w miejscu, które od lat widnieje na mapie Poznania i od początku ma rangę miejsca kultowego. Jest to miejsce w którym nie brakuje dobrego smaku, serdecznej i przyjacielskiej atmosfery i – co ważne przy każdym przedsięwzięciu – bardzo dobrej organizacji:)

Spotkałyśmy się już przed południem, w porze brunchowej. Atmosfera od samego początku przepełniona była ciepłem i siostrzanym klimatem wzajemnego wsparcia i radości z bycia razem. Każda z nas wiedziała, że spotykamy się przede wszystkim w ważnym celu i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by jak najlepiej wesprzeć fundację i opowiedzieć jej historię jak największej ilości osób.

Naszym gościem była Martyna Kudak, behawiorystka, która opowiedziała o codziennych wyzwaniach związanych z wychowywaniem zwierząt, podpowiedziała nam jak sobie z nimi radzić i w bardzo charyzmatyczny sposób przekazała nam swoją ogromną wiedzę w pigułce 🙂 W przestrzeni kreatywnej, nasze Gościnie miały możliwość zaprojektowania ubranek dla swoich czworonogów. Do wyboru były kultowe materiały Niumi, niezliczona ilość wzorów naszywek i oczywiście opcje rozmiarowe odpowiednie dla psich i kocich gości 🙂 Ponadto nasi czworonożni goście wyszli ze spotkania bogatsi o pyszne upominki od firm Dogs&Drops oraz Fitmin.

Chcemy podkreślić, iż tło poznańskiego SPOTu jest doskonałe do tego typu wydarzeń. Zaaranżowałyśmy przestrzeń pod swoje potrzeby. Każdy z naszych czworonożnych przyjaciół miał swobodę, mógł znaleźć też kąt dla siebie. Żaden z naszych pomysłów nie został odrzucony, a wręcz otrzymałyśmy pomoc i wsparcie w realizacji każdego konceptu.

Pozostaje zatem mieć nadzieję, że tak wspaniały początek przyniesie ogrom pomocy dla fundacji i jej podopiecznych. Zapraszamy do wsparcia naszej akcji i życzymy Wam dużo miłości!

Link do bluzy: Kliknij tutaj


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *