DARMOWA WYSYŁKA DLA ZAREJESTROWANYCH

Premiera kolekcji NIUMI X Daria Ładocha

Zapraszamy Was na relację z premiery kolekcji, która odbyła się 20 września w Warszawie. Niezwykła energia eventu współgrała z wibrującymi projektami, prezentacją modeli i dynamiką ich kolorów. Warszawskie przestrzenie Mysiej 3 wypełnił bezpretensjonalny nastrój przyjacielskiego spotkania, na którym moda i pasja mieszały się z wachlarzem dobrych smaków.

Daria Ładocha z typową dla siebie energią przywitała gości przybywających na premierę. Przestrzenie wypełniły się gratulacjami, życzliwością i ogromnym zaciekawieniem nowymi modelami, prezentowanymi niczym eksponaty w galerii sztuki współczesnej. Stonowane ekspozycje, opisy i minimalistyczne grafiki z oficjalnej sesji zdjęciowej nadawały rytm całej przestrzeni. To pozwoliło na harmonijny przebieg wydarzenia. Wszystko współgrało, uzupełniając się. Goście czuli się swobodnie, poznawali kolekcję, historię Niumi, współpracy z Darią.

Bluza Rotella jest jednym z tych modeli, które już na premierze skradły gusta większości gości. Haftowane wzory kwiatowe, tworzące ruchomą fakturę na delikatnej siateczce przykuwają wzrok, kuszą, żeby je dotknąć i podkreślają urok każdej dziewczyny, która ją założy.

Chabrowe szaleństwo rozpoczęło się już na Mysiej 3 w dniu premiery właśnie. Garnitur w składzie – marynarka Roy i spodnie Morton sprzedał się praktycznie w ciągu doby. Energetyczny kolor i swobodny fason pokochali wszyscy zgromadzeni goście.

Nasza projektantka Dorota Cieszyńska
Zuzanna Churska otwierająca event.

Wydarzenie zebrało znane i lubiane dziewczyny. Julia Kamińska czy nasza Top Model Kasia Szklarczyk, spędziły miło czas wśród wielu gości i naszych modeli. Premiera okraszona została pysznym nietuzinkowym jedzeniem – Daria zdecydowała się zaserwować wyjątkowe bezpretensjonalne kolorowe pierogi nawiązujące do kolorów kolekcji 🙂 na deser z prawdziwego wózka w klimacie vintage, można było skosztować prawdopodobnie najlepszych lodów w Warszawie:)

Wszystkie modele w kolekcji – koszula typu “safari”, kolorowe bluzy, oryginalne akcesoria czy tuniki nawiązujące do topowych fasonów Niumi, to ekscytujące formy, ze sportowym sznytem w najlepszym tego słowa znaczeniu. Emanują miejskimi wibracjami, które sprawdzą się także w zimowej scenerii rodem z włoskich beztroskich krajobrazów. Wytyczanie granic tej kolekcji nie ma sensu. Kobieta, która będzie ją nosić nie zna ograniczeń i wierzy w to, że może zdziałać wszystko.

Cały event zaskoczył nas swoim rytmem, spontanicznymi zwrotami akcji i niepowtarzalną atmosferą.

Kolekcja Niumi X Daria Ładocha narobiła sporego pozytywnego zamieszania wokół naszej marki, wokół osoby Darii i także wokół myślenia o jesiennych lookach oczywiście. Nie jest rzeczą standardową na polskim rynku modowym, by jesień witać tak energetycznymi kolorami i fasonami. Cieszymy się, że już w dniu premiery pomysł ten okazał się ogromnym sukcesem, który trwa i wciąż zyskuje wśród Was wiele zwolenniczek. To daje nam dodatkową moc i pewność, by ryzykować, tworzyć więcej i ufać naszej modowej intuicji.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *