DARMOWA WYSYŁKA DLA ZAREJESTROWANYCH

Wspominając Dzień Kobiet

Finalizując naszą wspaniałą akcję “Zakochana w sobie”, zorganizowałyśmy warsztaty z Nataszą Chmielewską-Mazurek. Warsztaty, na których wspólnie z przyjaciółkami Niumi zgłębiałyśmy temat Self Love. Zależało nam,  by “oswoić” temat miłości własnej, by nie kojarzył się z niezdrowym egoizmem, tylko z niezbędnym do zdrowego funkcjonowania aspektem naszej codzienności.

Na tym właśnie polegała cała nasza walentynkowa akcja. Na tym, by edukować i dawać odwagę dziewczynom wokół nas. Nawet jeśli choć kilka osób zaczęło myśleć o sobie lepiej lub podjęło próbę pracy nad działaniami w obrębie Self Love, to już jest nasz ogromny sukces.

8 marca w samo południe, w przytulnych wnętrzach poznańskiego Studio Blisko, ugościłyśmy przyjaciółki marki Niumi i dziewczyny pracujące dla marki. Oczywistym partnerem wydarzenia wydała nam się marka, która podobnie jak my – na pierwszym miejscu stawia kobietę i wszystkie aspekty jej piękna, które w sobie nosi. Health Labs Care, bo o tej marce właśnie mówimy idealnie wpisała się w nurt naszego tematu Self Love. HLC dbanie o zdrowie i doskonałe samopoczucie Kobiet traktuje jako swoją główną misję. To właśnie dlatego stworzyłyśmy tak doskonały team, który sprawił, że warsztaty stały się przestrzenią, w której każda z uczestniczek miała poczuć się po prostu dobrze.

W atmosferze siostrzanego zaufania i sympatii, rozpoczęłyśmy blisko trzygodzinne warsztaty, na których Natasza Chmielewska-Mazurek, uświadamiała nam jak bardzo ważne jest to, by dbać o siebie. By nie zapominać o tym, co ważne dla nas, nie zapominać o chwilach przyjemności dla siebie każdego dnia. Poznałyśmy sposób na to, jak porządkować swoje wartości, jak je definiować, pielęgnować i jak o nie dbać. Rozmawiałyśmy o tym, jak ważna jest czysta przyjemność dla zdrowego funkcjonowania organizmu i równowagi psychicznej. Wiele z nas wciąż czuje się winna po tym, jak zrobi coś dla siebie. A przecież wszystkie na to zasługujemy. Warto zatrzymać się w ciągłym biegu i szaleństwie codzienności.

Kręgi kobiet i spotkania tego typu – jak warsztaty stworzone z myślą o kobietach właśnie, to coś, co jest bardzo dziś potrzebne. Gdy pędzimy zbyt szybko, gdy porównujemy się zbyt często do idealnych, fikcyjnych wzorców piękna. Gdy często gubimy się w tej trudnej codzienności. Warto budować takie grupy, by podbudowywać swoją wartość, usłyszeć podobne historie do naszych, uzyskać zrozumienie, nauczyć się czegoś i po prostu zrobić coś dla siebie… Wiemy, że nam się to udało i mamy nadzieję, że nie było to tego typu ostanie spotkanie pod szyldem Niumi.

W upominkach dla naszych wspaniałych Gościń – oprócz oczywiście prezentu od Niumi, znalazły się wyjątkowe upominki od Health Labs Care. Były to topowe dla marki koktajle białkowe Shape Me. Są ewenementem na rynku przez bardzo wysoką zawartość białka. Suplement diety ShapeMe zawiera aż 28 g białka w jednej saszetce, które zapewnia uczucie sytości, a do tego ma od 134 do 136 kcal, w zależności od smaku oraz niską zawartość cukrów i tłuszczu. Kolejnym hitem był suplement diety Glow Me, który troszczy się o naszą skórę od środka 🙂 GlowMe zawiera standaryzowany na 95% oligoprocyjanidyn (OPC) ekstrakt z pestek winogron, który poprawia wygląd skóry, dodatkowo wzmacniając działanie witaminy C i E. Miałyśmy okazję też wypróbować bestsellerowy krem odbudowujący barierę lipidową Słów On. Popularność produktów Healt Labs Care nie jest przypadkowa. To wyjątkowa marka, która traktuje kobiety wyjątkowo. Dba o nie, nie zapominając przede wszystkim o zdrowym podejściu do piękna. Można jej po prostu ufać i to jest na dzisiejszym rynku jeden z największych atutów.

Podsumowując naszą wyjątkową akcję “Zakochana w sobie” wiemy, że nie jest ona ostatnią tego typu organizowaną przez nas. Temat doceniania siebie i wspierania też w tym procesie innych kobiet jest niesamowicie ważny. Chcemy wzmacniać poczucie naturalnego piękna w każdej kobiecie, którą spotkamy na swojej drodze. Wiemy, że każda z nas zasługuje na wszystko, co najlepsze. Pewne rzeczy wydają się oczywiste, a jednak spotkania takie, jak to, które zorganizowałyśmy w Dzień Kobiet, uświadamiają nam, że wciąż musimy o siebie walczyć. Nawet o to, by nie mieć wyrzutów sumienia z powodu poświęcania sobie czasu i należytej uwagi. Jako Niumi dołożymy wszelkich starań, by Kobiety wokół nas czuły się świetnie takie, jakie są. Bo są piękne w każdym aspekcie tego słowa. Pamiętaj – jeśli tylko czujesz się gorzej, jeśli czujesz, że coś Cię przytłacza, nie bój się prosić o pomoc. Nie jesteś sama, choć czasem wydaje się, że świat działa przeciwko Tobie. Zaufaj swojej intuicji i walcz o siebie. Jeśli ty będziesz szczęśliwa, wszystko wokół Ciebie stanie się prostsze i dostrzeżesz jeszcze więcej piękna wokół. Dbaj o siebie. Jesteś najlepszą wersją samej siebie!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *