DARMOWA WYSYŁKA DLA ZAREJESTROWANYCH

Zakochana w sobie

Walentynki świętujemy pod hasłem “Zakochana w sobie”. Ten lekko zadziorny, dobrze znany wszystkim zwrot ma zwrócić uwagę na to, by w tak istotnym temacie jakim jest miłość – nigdy nie zapominać o sobie. Zacznij od pielęgnowania wyrozumiałości wobec samej siebie, od poznawania siebie, a gwarantujemy, że po prostu… zakochasz się w sobie bezgranicznie! Tegoroczne święto miłości rozpocznie wyjątkowy cykl. Poznaj naszą bohaterkę, Nataszę Chmielewską-Mazurek, która nie tylko merytorycznie wspiera akcję Niumi jako specjalistka w temacie “Self love”, ale wybiera też modele z naszego premierowego dropu na czas celebrowania wielu oblicz miłości. 

Bohaterki dnia codziennego 

Każdego dnia, stawiając czoła wielu przeciwnościom, walczymy jak lwice o to, by nasi najbliżsi, ukochani, dzieci, rodzice czy przyjaciele byli szczęśliwi. Robimy to niemalże odruchowo, jest dla nas to tak naturalne jak oddychanie. I choć w większości otrzymujemy w zamian wsparcie i miłość, największa siła powinna rodzić się w nas. Dlatego właśnie wspólnie z Nataszą Chmielewską-Mazurek, psycholożką i specjalistką od tematyki Self Love, chcemy zwrócić Waszą uwagę na tak ważny aspekt jakim jest miłość do samej siebie. Jak istotny jest on w kontekście ilości ról, w jakie wcielamy się każdego dnia. Miłość do siebie dodaje sił, pomaga zachować równowagę w różnorodności sytuacji, jakie stawia przed nami codzienność. Naszym walentynkowym dropem chcemy sprawić, byś w każdej sytuacji czuła się pewna siebie i nigdy nie wątpiła w swoje piękno. 

Poznaj historię Nataszy, która opowie nam o tym jak nosi najnowsze projekty Niumi i dlaczego sprawiają, że łatwiej przejść w nich labirynt codziennych obowiązków, nie zapominając przy tym o własnej kobiecości. 

Profesjonalizm w ulubionym wydaniu

Natasza Chmielewska-Mazurek tak jak wspomniałyśmy jest specjalistką od tematyki “Self love”. Każdego dnia chce dla swoich pacjentów być przykładem jak w zdrowy sposób kochać siebie i czuć się pewnie. Pierwsze skrzypce w temacie miłości własnej oczywiście odgrywa psychika. Nie wolno nam jednak zapominać o tym, by w miarę możliwości jak najczęściej rozpieszczać swoje ciało i czuć się po prostu pięknie. Dlatego właśnie z najnowszego dropu Niumi na swoją stylizację do pracy, Natasza wybrała nasz biały garnitur. Pozwala on jej poczuć się kobieco, swobodnie i jednocześnie profesjonalnie. Biel, ponadczasowy fason cygaretek i idealnie dopasowana marynarka tworzą trio nie do pokonania. Piękna stylizacja na pewno pomoże w podbudowaniu dobrego samopoczucia przez cały dzień.

Historie rodzinne

Bycie mamą to najważniejsza rola w życiu dla wielu kobiet. Dlaczego i w tym temacie temat rozkochania się w sobie jest tak ważny? Przekazywanie dzieciom dobrych wzorców i pozytywnej narracji o sobie, sprawia, że same zaczną myśleć o sobie dobrze. Empatyczny charakter małych dzieci wyczuwa doskonale kiedy czujemy się źle, kiedy emanujemy negatywnymi wibracjami.

Nie chodzi o to, by nie móc pozwolić sobie na gorszy dzień. Ważne jest, by poznać siebie, wiedzieć jak radzić sobie z przeciwnościami losu i być wyrozumiałą dla własnej osoby. Od tego zaczyna się każda zdrowa relacja. Pozwala nie tylko przekazać ją młodszemu pokoleniu, ale także rozliczyć się z tą trudniejszą stroną relacji z naszymi rodzicami czy dziadkami. Uczymy się o tym coraz więcej i nowoczesna psychologia stawia ogromny nacisk na to, by stać się tarczą dla naszych dzieci przed nawykami, które choć nieświadomie – mogłyby być krzywdzące. Ale by tak się stało, musimy mieć zaufanie do siebie, znać siebie bardzo dobrze, by mieć siłę na rozprzestrzenianie bezwarunkowej miłości wokół nas. To także jeden z aspektów tak ważnego tematu “Self love”. I jeden z najważniejszych. Nauka miłości do samej siebie to przekazywanie bezwarunkowej miłości naszym dzieciom. 

Małymi krokami, każdego dnia próbuj działać na rzecz dobrej, nowej narracji o sobie. Choć w domowym codziennym galimatiasie nie zawsze jest łatwo wypracować harmonię w obliczu serii niespodziewanych zdarzeń, spróbuj czuć się dobrze ze sobą. Załóż ulubioną rzecz, w której będziesz czuć się kobieco i walcz! 🙂 Natasza wybrała naszą fioletową dzianinową sukienkę tubę w fasonie, który na pewno Cię nie zawiedzie.

Za przyjaciół!

Każda z nas dla dobrego samopoczucia potrzebuje balansu. Chwile z przyjaciółmi potrafią dać siłę, naładować baterie i przynieść solidną dawkę endorfin. Jeśli tylko masz możliwość, nie wahaj się. Umów się z przyjaciółmi, zorganizuj przyjęcie z przyjaciółkami, spędź wieczór, który na pewno da Ci oddech i będzie inny od tych, które spędzasz w domu odpoczywając po serii obowiązków związanych z domem i pracą. Zapomnij na chwilę o tym, co powinnaś i baw się! Zasługujesz na to! Miłość do przyjaciół, na których zawsze możesz liczyć to też ważny aspekt naszego życia. Dla Nataszy to moment łapania tej wyjątkowo ważnej równowagi. Jako terapeutka rekomenduje spotkania z przyjaciółmi jako lek na całe zło 🙂

Spotkania z ukochanym

Pielęgnowanie zdrowej bliskości w związkach to praca, która pomaga utrzymać miłość w cudownej kondycji przez długie lata. Jeśli jesteś zakochana w sobie, to wiedz, że szansa na wspaniałą miłość we dwoje jest dużo większa. Pogodzona ze sobą, świadoma swoich mocnych stron, swojej wspaniałej wartości, swojego piękna wewnętrznego i cudownego, dzielnego ciała – emanujesz tym wokół. Prawo przyciągania to nie jest magiczny twór rodem z Baśni Tysiąca i Jednej Nocy. Kiedy kochasz siebie – to po prostu widać. Kiedy jesteś szczęśliwa ze sobą, pewnie wkraczasz na nowe lądy i kochasz bez obciążeń. “Self love” to wspaniałe zjawisko. Zaufaj sobie i poczuj je. Walentynki to wspaniała okazja, by na nowo zacząć dbać o nasze relacje, pójść na randkę, zorganizować sobie to święto według Waszej recepty, zarezerwować stolik w restauracji, w której nie byliście od lat. Pójść w miejsca, które dobrze się Wam kojarzą, spędzić czas tylko we dwoje.

Niumi loves you! 

Dla Niumi od zawsze największą miłością były kobiety. To z miłości do kobiet tworzymy niepowtarzalne projekty, dokładamy wszelkich starań by były przede wszystkim one tym, co każdego dnia będzie dodawać Wam sił, malować uśmiech na Waszej twarzy i podkreślać naturalne piękno każdej z Was. Wiemy, że aby poczuć szczęście ważnych jest wiele aspektów. Dlatego właśnie stworzyłyśmy dla Was akcję “Zakochana w sobie”. Mamy nadzieję, że zwróci ona Waszą uwagę na to, że naprawdę jesteście wartościowe, że jesteście inspiracją dla nas, że możecie poczuć się dobrze ze sobą i w swojej własnej skórze. Rozpoczynamy miesiąc pracy nad własnym szczęściem. Jesteśmy z Tobą! Bądź z nami, poczuj się jeszcze piękniej z Niumi. Nie tylko od święta.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *