DARMOWA WYSYŁKA DLA ZAREJESTROWANYCH

Unikatowe aukcje Niumi

Już kolejny rok z rzędu Niumi wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jest to wyjątkowa sytuacja, w której cały dochód ze sprzedaży przekazujemy na szczytny cel. I to ze sprzedaży rzeczy wyjątkowej, zaprojektowanej specjalnie na tę właśnie okazję!

Kunsztowne projekty

Od początku istnienia Niumi, Dorota Cieszyńska miała potrzebę stworzenia kolekcji, w której modele będą niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Każdy projekt Niumi, który trafia do sprzedaży, jest projektowany ze szczególną pieczołowitością, ale nadzwyczajną cechą kolekcji Unique jest to, że modele oprócz zaprojektowania przez Dorotę, są też przez nią szyte osobiście od A do Z. Całe serce włożone w pracę nad projektem manifestuje się w tych niesamowitych kreacjach. A gdy pomyślimy o tym, że stworzenie takiego projektu może komuś pomóc…sytuacja staje się naprawdę wyjątkowa.

Kolekcja Niumi Unique to zbiór niepowtarzalnych projektów, stworzonych zawsze z myślą o jakimś ważnym celu. Wszystkie modele powstałe w ramach linii “Unique” nigdy nie zostaną powielone. Dlatego właśnie tak wyjątkowa jest licytacja na rzecz Wielkiej Orkiestry. Nadzwyczajny cel to wyjątkowy przedmiot wystawiany przez nas na licytację. Każda sukienka, która powstała w ramach linii Unique, to swoiste dzieło sztuki. Dorota Cieszyńska projektuje kreację i osobiście ją szyje, dbając o każdy najmniejszy szczegół.

Powstają niezwykłe kreacje, dzięki którym osiągamy pokaźne kwoty, które dumni jesteśmy przekazywać na Fundację Jurka Owsiaka. Ale te piękne rzeczy to jedno, a druga rzecz, w tym momencie najważniejsza, że to dzięki Wam możemy już kolejny raz wziąć udział w tej akcji! Bez Waszego zaufania do Niumi i chęci pomocy, nie byłoby nas tutaj.

Finezyjne modele

Jedną z pierwszych sukienek przekazanych na aukcję Wielkiej Orkiestry była czarna wieczorowa kreacja z koronkową górą i zwiewnym, tiulowym dołem. Sukces tej licytacji dał nam pewność, że szczytny cel mobilizuje nasze ukochane Klientki do wielkich czynów i, że warto takie akcje powtarzać.

W kolejnym roku, Dorota Cieszyńska zaprojektowała Sukienkę “Emerald”, która w swojej formie nawiązywała do klasycznych fasonów Niumi. Piękna, czarna, wąska u dołu z długimi rękawami z bufiastym zwieńczeniemi i turkusowym wzorem w barokowym klimacie.

Streetstyle’owa kreacja

Zachęcone ubiegłorocznymi sukcesami, z dumą możemy zatem Wam przedstawić tegoroczny model Unique. Piękna sukienka Nolita to kombinacja elementów kontrastowych – zwiewny dół w kolorze pudrowego różu, subtelnie zdobią różowe perełki. Tiulowa spódnica jest delikatnie prześwitująca, co dodaje jej wyjątkowej lekkości. Komfort zapewniają natomiast doszyte do spódnicy zabudowane majtki.Góra sukienki to “marynarkowe” bolerko i koronkowy top z naramkami z Waszej ulubionej logowanej taśmy Niumi. Inspiracją dla stworzenia Nolity były ulice Nowego Jorku, streetstyle z elementami glamour i chyba najsłynniejsza nowojorska filmowa fashionistka – Carrie Bradshaw. Sukienka zachwyci na wyjątkowych okazjach i wspaniale zaskoczy, założona w stylizacjach bardziej codziennych. Nikt nie przejdzie wobec niej obojętnie. Ta z Was, która wygra licytację i zdobędzie sukienkę Nolita, otrzyma wraz z nią certyfikat gwarantujący oryginalność tego pięknego projektu.

Najważniejszy w tworzeniu kreacji Unique jest cel. To on nas mobilizuje i daje największą motywację przy pracy nad unikatowymi modelami. Każdy z nich powstaje na długo przed wybraną aukcją charytatywną. Każdy detal jest dopracowywany, a gdy projekt w fazie kreacji zadowala Projektantkę, urzeczywistnia się w procesie szycia. Ręcznie wykonywane kreacje Unique są najlepszym dobrem, jakie możemy przekazać na licytacje charytatywne. Dlatego tak bardzo zachęcamy Was do wzięcia udziału w aukcji na rzecz WOŚP. W tym roku pieniądze zbieramy na rzecz “zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci”. Kupując sobie piękną rzecz, przyczyniasz się do rzeczy wielkich! Wiemy, że sukienka “Nolita” trafi w dobre ręce… może czeka właśnie na Ciebie?

Zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowej aukcji Niumi dla WOŚP.

Link do aukcji: https://bit.ly/licytacja-unique

Dzięki Wam każdego roku pomagamy i mamy nadzieję kultywować tę tradycję do końca świata i jeden dzień dłużej…:) Dziękujemy!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *